BallinaPer NeProgrami i ShitjesPartneretJumix SistemiAktiviteteBrendetKontakti

 
 
 
Ngjyra & Llaqe

Kategoria Ngjyra & Llaqe ju ofron produktet mė tė mira nga top brendet si: Belinka, Dewilux, Nevena, Zvezda-Helios.

Nė shitoret tona mund tė gjeni ngjyrat themelore pėr mbrotjen e drurit, ngjyra akrilike me tretes si dhe ngjyra ekologjike me bazė uji (100% Ekologjike), si dhe ngjyra pėr
mbrojtjen e metalit dhe ngjyra pėr beton.


 
Materiale Suvatimi
BlediColor ju sjell Produktet per Suvatim dhe Patinim.

Tek Ne mund tė gjeni Produktet si: Masė rrafshuese, Glet , Glet Final si dhe Produktet tjera pėrcjellėse pėr Patinim.

Top Produktet qė i kemi nė Stok: MP 75 L & MP 75 SL, Rimano 6-35, Eurocoll, Maksit 110, Glet Biofinish Pro,     Glet Ceresit Ct175  si dhe Extra Finish dhe Finitura.
 
Fasada Akrilike & Silikate

BlediColor gjithmonė ju sjellė Fasadat mė Cilėsore  nga brendet mė tė mira me veti Anti Bakteriale dhe me formulėn mė tė avancuar BIO Protect.

Fasada Akrilike nga Prodhuesi Bunjamini
Fasada Akrilike & Silikate nga Ceresit.

 
 
Vegla Pune

Tek BlediColor mund tė gjeni mbi 5000 Produkte, piasje dhe vegla pune pėr cdo veprimtari tuajėn.

Ne ju sjellim Produktet efikase dhe me kosto tė ulėt,
tė cilat ju ndihmojnė pėr cdo profesion.

Brendet e Veglave tė Punės: Cellfast, Beorol, Kovine, Kubala, Dekor Tools, Kale Kilit, Agb, Einhell etj.
 
Sanitari
Tek ne mundė tė gjeni Produkte Cilėsore pėr tė kompletuar setin tuaj tė Sanitarisė.

Zgjedhje pėr cdo familje pėr Sanitari.

Brendet tona: Henry, Adell,Unverdi, Viola dhe Turkart.
 
Vegla Elektrike Bosch
Kompania jonė ėshtė Shitės i Autorizuar i brendit BOSCH, i cili jep garancion pėr cdo produkt tė tij nga 1 deri 3 Vite.

Bosch BASIC - Janė produkte pėr pėrdorim familjarė i cili ipet me 1 Vit Garancion.

Bosch PROFESIONAL
- Janė produkte tė cilat pėrdoren pėr Kompani dhe Industri tė mėdha dhe ipen me 3 Vite Garancion.
 
 
Laminat Krono
Super Brendi Gjerman Krono  ju ofronė mundėsinė tė blini produktet mė tė mira pėr shtėpinė tuaj, duke krijuar njė ambient tė dėshiruar nė tė cilin do tė kaloni momentet mė tė lumtura.

 
KRONO ofron dimensionet e  Laminatit nga  7mm, 8,  10, 11 dhe 12mm me Klasėn e Cilėsisė 31 dhe 32.

 
Silikona & Ngjitėsa Keramike
Nė Shitoret tona mund tė gjeni Silikona Basic, Sanitarė dhe Profesional pėr cdo lėmi.
Brendet: WURTH, SOUDAL, CERESIT, TKK

Tek ngjitėsat e Keramikės kemi nga Prodhuesi Gjerman CERESIT i cili sjellė kualitet dhe garancion shumė vjeqarė.
 
 
 
     
 
BLEDICOLOR 1 BLEDICOLOR 2 ORARI I PUNĖS NA NDIQNI NĖ...
SHTIME
Rr.Adem Jashari p.n.

Kontakti:

+383 44 277 487
+383 44 471 900
LIPJAN
Rr.Hajredin Bajrami p.n.

Kontakti:

+383 44 287 441
+383 44 201 873
E Hėnė / E Shtune 
07.00 - 19.00

E Dielė
07.00 - 13.00

    

E-mail:
bledicolor@hotmail.com

Copyright © 2007-2019, Bledi Color | Created by: Islam Sokoli