BallinaPer NeProgrami i ShitjesPartneretJumix SistemiAktiviteteBrendetKontakti

 
 
Nuancimi Digjital JUB 

Prodhuesi Slloven JUB ofron Teknologjinė e fundit tė pigmentimit dhe Nuancimit tė Ngjyrave dhe Fasadės.

JUB garanton cilėsi nė ēdo shtres tė Nuancimit me Teknologjinė FAST FLUID me mikserat mė modern.

X-SMART ėshtė linja  fundit e Mikserave tė Nuancimit
i cili ka precizitet tė lartė nė Procesin e Pigmentimit, i pėrkrahur nga Softueri PRISMA PRO 2.
 
vv
 
Nuancimi Digjital Bunjamini
 
Prodhuesi Vendorė BUNJAMINI ofron teknologjinė moderne tė Nuancimit tė Ngjyrave dhe Fasadės.

Santint ėshtė Lider i Industrisė sė Nuancimit dhe sjellė Inovacionet mė tė fundit teknologjike.

Santint A4 ėshtė Mikser Automatik i cili ka pricizitet tė lartė dhe i pėrkrahur nga Softueri COLOR EXPERT 3.
 
tt
 
 
 
     
 
BLEDICOLOR 1 BLEDICOLOR 2 ORARI I PUNĖS NA NDIQNI NĖ...
SHTIME
Rr.Adem Jashari p.n.

Kontakti:

+383 44 277 487
+383 44 471 900
LIPJAN
Rr.Hajredin Bajrami p.n.

Kontakti:

+383 44 287 441
+383 44 201 873
E Hėnė / E Shtune 
07.00 - 19.00

E Dielė
07.00 - 13.00

    

E-mail:
bledicolor@hotmail.com

Copyright © 2007-2019, Bledi Color | Created by: Islam Sokoli