BallinaPer NeProgrami i ShitjesPartneretJumix SistemiAktiviteteBrendetKontakti
     
 
 
Kujdesi ndaj Klientit

BlediColor pėr tė qenė mė pranė jush dhe pėr t’ju ofruar njė shėrbim mė tė mirė dhe me cilėsor ka vėnė nė dispozicion njė staf profesional qė ju pėrgjigjet tė gjithė pyetjeve tuaja.

Ju mund tė kontaktoni pėr t
ė marre informacion mbi ofertat e fundit, produktet e reja,sqarime rreth aplikimit t
ė produkteve etj.

 
Zbritje me Gift Card
Gift Card ėshtė kartelė lojaliteti e cila ju mundėson
3% Zbritje nė ēdo blerje.


1 Euro = 1 Pikė 


Pėr cdo blerje ju fitoni pikė dhe pas  500 pikėve tė grumbulluara Ju fitoni 1 Voucher nė vlerė 15.00 Euro 
Blej dhe Fito.
 
BlediColor Academy
BlediColor Academy ėshtė lansuar si Platformė digjitale e cila pėrmban materiale PDF dhe Video Materiale tė cilat ju ofrojnė mėsime pėr aplikim tė Produkteve pėr Sistemin e Izolimit tė shtėpive.

Ne do ju sjellim gjithmonė tė rejat e fundit rreth kėtyre produkteve,sqarime dhe suport.
 
Dokumente Teknike PDF
Kompania jonė ju ofron Dokumentet teknike pėr produktet tė cilat kanė garancion dhe sqarime adekuate rreth aplikimit.

Kėto materiale janė digjitale dhe si tė tilla mund ti merrni nė formatin .pdf
Klikoni kėtu
 
 
 
     
 
BLEDICOLOR 1 BLEDICOLOR 2 ORARI I PUNĖS NA NDIQNI NĖ...
SHTIME
Rr.Adem Jashari p.n.

Kontakti:

+383 44 277 487
+383 44 471 900
LIPJAN
Rr.Hajredin Bajrami p.n.

Kontakti:

+383 44 287 441
+383 44 201 873
E Hėnė / E Shtune 
07.00 - 19.00

E Dielė
07.00 - 13.00

    

E-mail:
bledicolor@hotmail.com

Copyright © 2007-2019, Bledi Color | Created by: Islam Sokoli