BallinaPer NeProgrami i ShitjesPartneretJumix SistemiAktiviteteBrendetKontakti

 
 
Aktivitetet  2009 - 2019
Bledi Color organizon Prezantimin pėr Produktet Gjermane "KNAUF"
05.07.2015
Bledi Color nė bashkėpunim me partnerin Gjerman KNAUF,organizoj seminarin Bau Knauf. nė tė cilin u paraqitėn produktet dhe teknikat e pėrdorimit.
Pėr pjesėmarrėsit u shpėrndanė mirėnjohje nė shenjė rrespekti pėr Klientėt tanė besnik.
Bledi Color organizon Seminarin 3 Ditorė nė Dast Academy, Durrės
12.03.2015
Bledi Color nė baskėpunim me Kompaninė DAST. organizoj seminarin 3 Ditorė nė Ambientet e Dast Academy nė Durrės.
Nė kėtė seminar morrėn pjes 20 ekipe tė mjeshtėrve dhe molerajve  Partnerė tė Kompanisė tonė.
Pas pėrfundimit tė seminarit,pjesėmarrėsit morrėn Ēerfikatat nga Dast Academy.
Bledi Color lanson nė treg Programin KNAUF pėr Fasada & Izolime
19.02.2014
Bledi Color pėr  tė gjithė Klientėt tonė ju ofron Programin pėr Izolime dhe Suvatime pėr Shtėpin tuaj. Nė kėtė program kemi mbi 100 artiukuj tėcilėt njėherit janė edhe tė Ēertifikuar nga Kompanitė Botėrore tė Cilėsisė.

Krahas programit per Fasada ju ofrojm edhe programin pėr Nuancim me 3000 Nuanca dhe me 5 vite Garancion.
Bledi Color lidh kontratė Partneriteti me Kompaninė Botėrore Gjermane KNAUF
19.02.2014
Bledi Color ka lidhė kontratė partneriteti me KNAUF dhe me kėtė kontratė kompania jonė merrė tė drejten e dilerit tė autorizuar pėr shitjen e produkteve tė Kompanisė Knauf.
Prej tani e tutje nė pikat tona tė Shitjes nė Shtime dhe Lipjan mund ti gjeni programin pėr fasada,sanitari,pllakave te gipsit &aqua panel si dhe programin e silikonave me cilėsi tė lartė nga prodhuesi gjerman Knauf.
Bledi Color organizoj Seminarin pėr Aplikime tė Produkteve tė Termo Izolimeve nga JUB
19.02.2014
Bledi Color pėr herė tė 7 organizoj Seminarin ku prezentoj produktet pėr termo Izolime nga Industria JUB,
Nė prezantim morrėn pjesė mbi 30 ekipe tė molerajve,ekipe tė ndėrtimeve tė vrazhda dhe ekipe pė termo Izolime
Bledi Color ju informon se cdo vite organizon Seminare tė tilla me tematikat bashkėkohore tė Sferės sė ngjyrava dhe Termo izolimeve pėr shtėpitė dhe objektet tuaja afaristo-biznesore.
Bledi Color instalon nė Faturat Tatimore Kodin mė tė avancuar - QR Codes
14.09.2013
QR Code ėshtė avancimi mė i fundit nė teknologjinė informative.Tani e tutje nė cdo faturė tatimore tė kompanisė tonė ėshtė instaluar QR Kodi i cili pėrmban linkun e web faqes tonė Zyrtare.
QR Code skanohet me telefonat e menēur - smartphone me aplikacionin Scanner QR Codes.
Bledi Color tani me Kanalin Zyrtarė nė Youtube.com
20.09.2013
Kompania jonė duke pėrcjellur trendet teknologjike si mjet pėr tė qenė mė afer konsumatorit,Ne gjithmonė avancojmė produktet tona dhe bėjmė inovacione tė ndryshme pėr tė qenė sa mė stabil nė tregun tonė lokalė.
Nga Shtatori i vitit 2013 kemi hapur kanalin tonė Zyrtarė nė
Yotube me emrin: BlediColor dhe nė kėtė kanal po plasojmė gjithnjė e mė shumė video tė ndryshme qė u japin klientėve tonė demonstrime tė ndryshme tė artikujve tė caktuara si dhe kritere rreth aplikimit tė tyre me standarde europiane.
Bledi Color tani me Sistemin mė tė Ri Kompjuterik tė ngjyrave - Prisma Professional JUB
10.07.2012
Nė vitin 2012 Kompania jonė nė bashkpunim me Indrustrinė JUB, kemi avancuar sistemin e nuancimit tė ngjyrave dhe fasade me sistemin mė tė ri Prisma Professional JUB,njė sistem digjital dhe shumė i avancuar nė sferėn  e nuancimit tė ngjyrave.
Sistemi Prisma Proffesional JUB tani ofron edhe njė numėr mė tė madhė tė nuancave dhe kėshtu kemi rritur mundėsin dhe gamen e nuancave pėr klientėt tonė.
Bledi Color sjell nė treg Produktet e Kompanisė CHROMOS
14.07.2010
Nė vitin 2010 kompania jonė sjelli nė tregun tonė Gamėn e gjerė tė Produkteve tė fasadave,ngjyrava dhe llaqeve tė Industrisė Chromos nga Kroacia.
Indrustria Chromos pėr cdo produktė tė saj ofron 5 vite garancion dhe mbėshtetje.
Bledi Color merrė pjesė nė Ēmimin Fides 2011 - Kontribut Lokal
14.07.2010
Me 1 dhjetor 2011,Kompania Bledi Color morri pjesė nė ndarjen e cmimeve pėr Filantropi nė Kosovė,Fides 2011 ku u cmua lartė kontributi lokal i dhėnė nga kompania Bledi Color.
Kompania jonė gjithmonė ėshtė pėrkrahėse e madhe nė projektet sociale dhe humanitare.
Trajnimi 5 ditorė nė JUB,Slloveni
07.10.2011
Nė Tetorė tė 2011 Bledi Color me pėrfaqsuesit e saj morri pjesė nė Trajnimin e organizuar nga Jub Akademia nė Slloveni,me ekspertetėt e saj pėr tė arriturat dhe produktet e reja tė Industrisė sė Ngjyrava dhe Fasadave JUB.
Gjatė kėtij trajnimi u njoftuan pėr sistemet e avancuara tė suvatimeve pėr vitet e ardhėshme.
Avancimi i Web faqes Bledi Color
14.02.2012
Nė Shkurt tė kėtij viti Bledi Color avancoj web faqen e saj zyrtare,dhe rriti cilėsin e shėrbimeve digjitale,dizajni i ri i web faqės ėshtė modern,shumė funksional dhe i lehtė pėr tu naviguar nga Vizitori.
Risi nė kėtė avancim ėshtė Programi
Jub Design Studio i cili nė mėnyrė Online ju mundėson klientėve tonė zgjedhjen e nuancave pėr Interier & Exterier direkt nga web faqja jonė zyrtare.
Trajnimi nga Kompania JUB & Bledi Color  / 1
14.07.2010
Nė muajin Korrik Bledi Color nė bashkėpunim me JUB Akademinė mbajtėn trajnimin e parė pėr Produktet e JUB Industrisė. Nė trajnim morrėn pjesė 37 Ekipe tė Molerajve dhe suvatuesve.
Trajnimi u udhėhoq nga inxhinierėt e JUB Akademisė tė cilėt prezentuan produktet dhe mėnyrat e pėrdorimit tė llaqeve pėr suvatime,ngjyrave akrilike dhe ngjitėsave tė stiroporit.
Prezentimi i Kompanisė "Bledi Color' nė Hotel Grand
23.02.2009
Nė Shkurt tė vitit 2009 nė Hotel Grand u prezantua Kompani jonė,u prezantuan tė arriturat dhe suksese e kompanisė sonė qė nga themelimi e deri me sot,si dhe u prezantua Programi i Shitjes.
 
 
     
 
BLEDICOLOR 1 BLEDICOLOR 2 ORARI I PUNĖS NA NDIQNI NĖ...
SHTIME
Rr.Adem Jashari p.n.

Kontakti:

+383 44 277 487
+383 44 471 900
LIPJAN
Rr.Hajredin Bajrami p.n.

Kontakti:

+383 44 287 441
+383 44 201 873
E Hėnė / E Shtune 
07.00 - 19.00

E Dielė
07.00 - 13.00

    

E-mail:
bledicolor@hotmail.com

Copyright © 2007-2019, Bledi Color | Created by: Islam Sokoli