BallinaPer NeProgrami i ShitjesPartneretJumix SistemiAktiviteteBrendetKontakti

 
 
 
Sistemi i Thermo Izolimit 
Kurseni Energji dhe para në shtëpin tuaj.
Kompania jonë ju ofron Sistemet më të mira për Izolimin e Shtëpive tuaja nga Prodhuesit më të mirë në treg.

Sistemi
CERESIT - 10 Vite Garancion
Aplikoni produktet Ceresit dhe përfitoni garancion dhe kurseni energji dhe para në gjepin tuaj.

Sistemi
BUNJAMINI - 5 Vite Garancion
Aplikoni produktet Bunjamini dhe përfitoni garancion dhe kurseni energji dhe para në gjepin tuaj.

Për më shumë informata ju lutem na vizitoni në pikat tona të Shitjes në Shtime dhe Lipjan.
 
 
 
Kanali Zyrtarë në Youtube.com 
 
BlediColor ofron Kanalin e saj Zyrtarë në Yotube.com

Në këtë kanalë mund të gjeni video të ndryshme rreth produkteve dhe demostrime të ndryshme në praktikë.


Bëni
Subscribe kanalin tonë dhe rrini gjithmonë të informuar.
 
X
 
Përjetoni botën e ngjyrave
 
Kompania jonë ju ofron Nuancat më të mira natyrale të cilat i ofrojnë këto katalogje:

NCS, RAL, Jub Mix, STO Color, Weber, Bunjamini Color, Caparol, Baumit dhe Roefix Color.

Nga këto katalogje ne kemi përzgjedhur 3000 Nuancat më të mira për ambientin tuaj.
 
 
 
 Sanitari

Programin e Sanitarisë ua sjellim nga brendet më të mira europiane.

Brendet: Adell, Unverdi, Osella, Henry.

Të gjitha produktet e këtyre brendeve kanë garancion nga 1  deri në 6 Vite.

Zgjidhni për shtëpinë tuaj produktet që garantojnë cilësi, komoditet dhe stil.
 
 
 
Laminat Krono

Super Brendi Gjerman Krono  ju ofronë mundësinë të blini produktet më të mira për shtëpinë tuaj, duke krijuar një ambient të dëshiruar në të cilin do të kaloni momentet më të lumtura.

Tek ne i gjeni dimensionet e Laminatit nga 7mm, 8mm, 10mm, 11mm dhe 12mm me Klasën e Cilësisë 31 dhe 32.

Na Vizitoni në pikat tona të Shitjes dhe shikoni Modelet më të reja.

 
   Transport Falas
  Transport Falas kudo në Kosovë
  Përkrahje Direkte 24/7
   Përkhrahje nga Agjentët tonë
  Zbritje me GIFT Card
   Zbritje për Klientët Besnik
 
     
 
BLEDICOLOR 1 BLEDICOLOR 2 ORARI I PUNËS NA NDIQNI NË...
SHTIME
Rr.Adem Jashari p.n.

Kontakti:

+383 44 277 487
+383 44 471 900
LIPJAN
Rr.Hajredin Bajrami p.n.

Kontakti:

+383 44 287 441
+383 44 201 873
E Hënë / E Shtune 
07.00 - 19.00

E Dielë
07.00 - 13.00

    

E-mail:
bledicolor@hotmail.com

Copyright © 2007-2019, Bledi Color | Created by: Islam Sokoli